Služby

Slané pečivo, sladké dortíky nebo jen drobné chuťovky. To vše naleznete v našem pekařství. Pokud se jedná o větší objednávku, neváhejte nás kontaktovat a objednejte si přesně to, co si budete přát. Naše zboží je vždy čerstvé a kvalitní. Těšíme se na Vaši návštěvu a jsme si jistí, že Vám u nás bude vždy chutnat.


 

 

Pečivo

Přijďte a vyberte si z naší široké nabídky pečiva. Mimo jiného nabízíme: chléb kulatý, veku, celozrnný chléb, několik vícezrnných chlebů, toastový chléb, housky, rohlíky, kornspitzy, vícezrnné bagety, housky, dalamánky, Ze slaných pochoutek jsou to pizza preclíky, pizza šneky, škvarkové placky, kukuřičné croissanty a další . Stačí si jen vybrat.

 

 

 

Jemné pečivo

V naší nabídce jemného pečiva najdete vánočky, loupáčky, šátečky s náplní, koláče, koblihy, koblihy s pudinkem i čokoládou, buchty, záviny kynuté i listové, vdolky a mnoho dalších. Dále nabízíme plundrové a listové pečivo, jako např. hřebeny makové, tvarohové, pudinkové šátečky, croissanty, jak suché, tak i plněné nutelou, šátečky s krémem, skořicové šneky a jiné. Pro opravdové labužníky každý den pečeme různé řezy s ovocem, mufíny, medovník, štafetky, kokosky, perník, tvarohové řezy, řezy čokoládovo-kokosové, atd. Již delší dobu se snažíme uspokojit naše zákazníky i pečivem s delší trvanlivostí, jako např. linecká kolečka, linecké banánky, mandlová kolečka, tunisanky, muslíky, metro dezert apod. Na různé slavnostní akce vyrábíme též malé koláčky - svatební a o něco větší - pouťové. Jinak pokud má zákazník nějaké specifické přání, vždy se snažíme vyhovět, pokud je to v našich silách. Přijďte a vyberte si z naší nabídky přesně podle Vaší chuti.